Room Images
Park Apart

2.794 ₺- gece

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness, Kızılcahamam'ın Park Apart odalarının apart ayrıcalığının keyfine varın. 77 m²’lik Aile odalarımızda 2 yatak odası ve ayrıca oturma bölümü ve Amerikan mutfak yer alıyor. Park Apart odalarımız otel ana binasına açık hava geçişlidir.

Room Images
Family Room

2.000 ₺- gece

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness, Kızılcahamam'ın aile odalarının apart ayrıcalığının keyfine varın. Aile odalarımız  eşsiz Kızılcahamam manzarasını doyasıya keyfini çıkarabileceğiniz konforda dizayn edilmiştir. 77 m²’lik Aile odalarımızda 2 yatak odası ve ayrıca oturma bölümü ve Amerikan mutfak yer alıyor. Aileniz veya arkaşlarınızla rahatlıkla konaklayabileceğiniz bu odalarda  unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.

Room Images
Superior Oda

3.494 ₺- gece

Superior odalarımız 29 m2 büyüklüğünde olup, stil sahibi bir şekilde dizayn edilmiş, uydu yayını yapan son teknoloji LED TV (32 inch) ve WI-FI fiber internet bağlantısı ile iş ve tatil amacıyla seyahat eden misafirlerinin konfor içinde konaklamalarını sağlıyor. Superior odalarımızın tamamı doğa manzaralı olup, misafirlerimizin kendi evlerindeymiş hissiyle kaliteli bir zaman geçirmelerine, keyiflerine keyif katmalarına olanak veriyor.

Room Images
Deluxe Suite

5.794 ₺- gece

Deluxe Suite odalarımız 50 m2 büyüklüğünde olup, stil sahibi bir şekilde dizayn edilmiş, uydu yayını yapan son teknoloji LED TV (32 inch) ve WI-FI fiber internet bağlantısı ile iş ve tatil amacıyla seyahat eden misafirlerinin konfor içinde konaklamalarını sağlıyor. Deluxe odalarımızın tamamı doğa manzaralı olup, misafirlerimizin kendi evlerindeymiş hissiyle kaliteli bir zaman geçirmelerine, keyiflerine keyif katmalarına olanak veriyor.